banner

O nás

MUDr. Ivana Kolísková

Vystudovala jsem 1. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy, promovala jsem v roce 2003. Začínala jsem na dětském oddělení Nemocnice Žatec o.p.s., kde jsem pracovala 1 rok. Další 3 roky v Nemocnici Liberec a.s.
Atestaci v oboru praktické lékařství pro děti a dorost jsem získala v roce 2008. Poté jsem 2 roky pracovala v Kojeneckém ústavu a dětském domově Svitavy. Od roku 2008 jsem působila na částečný úvazek v ordinaci MUDr. Mašlaňové.
Pravidelně se vzdělávám a jsem nositelem Diplomu celoživotního vzdělávání ČLK. Jsem členem SPLDD a České vakcinologické společnosti.

Leona Nespěšná

V roce 1995 jsem ukončila Střední zdravotnickou školu ve Svitavách – obor dětská sestra. Hned po maturitě jsem nastoupila na chirurgické oddělení Nemocnice Svitavy, kde jsem pracovala do mateřské dovolené. V letech 2004 – 2008 jsem pracovala na chirurgické JIP, v červnu 2008 jsem dostala nabídku pracovat s dětmi, a tak jsem nastoupila do ordinace pro děti a dorost MUDr. Mašlaňové. Její ordinaci převzala MUDr. Ivana Kolísková, u které jsem zaměstnaná od 1. 2. 2015. Své znalosti dále rozšiřuji pravidelnou účastí na seminářích a školeních např. zdravá výživa, kojení, očkování u dětí, péče o nedonošené děti atd. V roce 2006 jsem získala statut samostatně pracující sestry.

Provozní doba
a ordinační hodiny

Zde

Kontakt

461 534 024
koliskova-pediatrie@seznam.cz
Kontaktujte nás